Хто ми

Команда правозахисної організації Truth Hounds почала свою роботу як група активістів та правозахисників у 2008 році в Грузії. Наші спеціалісти беруть активну участь у правозахисній, тренінговій та моніторинговій діяльності в Україні, Грузії, Вірменії та Білорусі.
В Україні наші засновники були серед творців «Євромайдан-SOS». А у вересні 2014 року ми почали роботу в якості польової місії з документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності на Донбасі та в Криму в рамках проекту організації International Partnership for Human Rights (IPHR).

У Грузії команда Truth Hounds спільно з партнерами реалізовує необхідний для пост-радянського регіону проект Tbilisi Shelter city – прихистку для правозахисників, який дає змогу активістам у біді потрапити в безпечне середовище та отримати необхідні консультації.

Протягом діяльності Truth Hounds долучилася до роботи Council of Europe, European Commission, OSCE/ODIHR, International Criminal Court, стала членом Civic Solidarity Platform та Coalition for the International Criminal Court.