Партнери

International partnership for human rights (http://iphronline.org/en/): незалежна громадська організація створена у 2008 році та розташована у Брюсселі. Спільно з Truth Hounds організація залучена до міжнародної адвокації потреби в боротьбі з воєнними злочинами та злочинами проти людяності в Україні. Команди організацій подали дві комунікації в Міжнародний Кримінальний Суд щодо злочинів вчинених в Донецькій та Луганській областях та в окупованому Криму.
Блакитний птах (http://hostage.org.ua/): громадська організація, що надає психологічну допомогу людям, які пережили полон та тортури. Спільно з командою Truth Hounds, психологи Блакитного птаха залучаються до документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, забезпечуючи психологічну допомогу постраждалим у полі.
Center for Participation and Development (https://www.facebook.com/Centerforparticipationanddevelopment/ ): спільно з грузинською командою CPD Truth Hounds реалізовує в Грузії проект Tbilisi Shelter city, який допомагає правозахисникам в біді.
Civic solidarity platform (http://www.civicsolidarity.org/member/1443/truth-hounds): платформа, яка об’єднує правозахисні організації Європи, Азії та Америки задля спільної роботи та адвокації вирішення проблем з правами людини. Truth Hounds активний член платформи.
Coalition for the International Criminal Court (http://www.coalitionfortheicc.org/): створена у 1995 році Коаліція об’єднує 2500 громадських організацій зі 150 країн світу. CICC бореться за чесний та незалежний Міжнародний Кримінальний Суд та за правосуддя для жертв геноциду, воєнних злочинів та злочинів проти людяності. 16 серпня 2016 року команда Truth Hounds стала учасниками коаліції в Україні.
National Endowment for Democracy (https://www.ned.org): це приватна неприбуткова фундація, що працює для зростання та посилення демократичних інститутів по всьому світу. Щороку фундація пропонує понад 1700 грантів в більш ніж 90 країнах для підтримки неурядових організацій, що працюють на посилення демократії.
Norwegian Helsinki Committee (www.nhc.no): неурядова організація, заснована 1977 року для забезпечування поваги прав людину на практиці. Діяльність ґрунтується на тому принципі, що ретельне документування порушень прав людини та міцне громадянське суспільство мають вирішальне значення для захисту державою прав людини як на своїй території, так і за її межами. Організація надає особливої ваги свободі слова, свободі об’єднань, праву на самовизначення, правам меншин, праву на свободу совісті та віросповідання, а також особистій безпеці людини.
International Alert (www.international-alert.org): заснована в Лондоні неприбуткова організація, що зосереджена на миротворчій роботі, запобіганні конфліктів, вирішенні корінних причин конфліктів, допомозі людям у вирішенні своїх відмінностей мирним шляхом, не вдаючись до насилля. Організація працює з безпосередніми жертвами конфліктів, бере участь у формуванні та реалізації політики з підтримки миру, співпрацює та підтримує усіх, хто прагне миру.
ГО «КримSOS» (krymsos.com) працює задля деокупації Криму та реінтеграції півострова. Висвітлює репресивну політику РФ стосовно кримчан, сприяє зв’язкам півострова з материковою Україною, а також консолідаціії українського суспільства через захист прав, свобод та iнтepeciв внутрiшньо перемiщених осiб.