Де ми працюємо

Україна:
Команда Truth Hounds в Україні задля забезпечення боротьби з безкарністю злочинців та порушників документує воєнні злочини та злочини проти людяності в Луганській та Донецькій областях, а також фіксує порушення міжнародного гуманітарного права в окупованому Криму. Також монітори організації беруть участь у відслідковуванні порушень під час проведення протестів.

Грузія:
Truth Hounds спільно з партнерами реалізовує важливий для пост-радянського регіону проект Tbilisi Shelter city, який покликаний допомогти правозахисникам. Люди, які працюють в ризикованих для життя умовах мають можливість отримати допомогу в Tbilisi Shelter city та набратися сил для продовження своєї діяльності. Також команда проводить моніторинг протестів в країні та відслідковує наслідки війни для країни.

Вірменія:
Команда Truth Hounds в рамках діяльності Civic solidarity platform та спільно з International Partnership for Human Rights проводить моніторинг протестів та переслідувань журналістів та правозахисників країни, а також документує порушення відповідно до міжнародних стандартів.

Білорусь:
Представники організації моніторять ситуацію з правами людини в країні та документують порушення прав під час проведення масових заходів. Спеціалісти Truth Hounds фіксували всі порушення під час проведення протестів у 2017 році.