Ми розпочинаємо прийом заявок на участь у наступній програмі в рамках проєкту Tbilisi Shelter City

Програма Тбілісі Шелтер Сіті спрямована на тимчасове переміщення правозахисників/правозахисниць у безпечне місце (Тбілісі, Батумі, Телаві), створення умов для їхнього професійного розвитку і психологічного відновлення, а також на зниженя ризиків і допомогу правозахисникам/правозахисницям тимчасово покинути небезпечне середовище.

Програма розрахована на 3 місяці протягом яких правозахисники забезпечуються житлом у безпеченому місці, отримують стипендію і можливості для освіти та розвитку навичок. Програма складається з циклу тренінгів (безпека, адвокація, написання проектів тощо), зустрічей для обміну досвідом з успішними грузинськими НГО, а також з додаткових активностей на вибір (уроки водіння, курси англійської мови, інтерв’ювання тощо).

Посилання на детальний опис програми та аплікаційну форму.

Ми шукаємо правозахисників/правозахисниць з Таджикистана, Узбекистана, Киргизстана, Казахстана, Туркменістана, Украини, Російської Федерації й Арменії.
Також ми приймаємо заявки на обмежену кількість місць з країн Європи, де ситуація з правами людини значно погіршилася останнім часом, а саме з: Іспанії, Італії, Франції, Греції, Польщі, Угорщини, Албанії та Боснії і Герцеговини.

⏰ Дедлайн прийому заявок — 30.07.2021.

Будь ласка, поділіться цією інформацією з усіма, кому вона може бути корисною.
Шелтер чекає на вас!