Наша команда

З огляду на роботу в зонах ризику для життя та здоров’я правозахисників, обличчя членів польової команди Truth Hounds було дещо змінено.

Фішер
Керівник польових місій документаторів Truth Hounds.
Wingman
Спеціаліст з комунікацій, документатор польової місії Truth Hounds.
Чуга
Аналітик, документатор польової місії Truth Hounds.
Казанова
Дослідник, психолог, документатор польової місії Truth Hounds.
Незабудка
Психолог, документатор польової місії Truth Hounds.
Доббі
Дослідник, документатор польової місії Truth Hounds.
Салукі
Спеціаліст Truth Hounds з міжнародного права, документатор польової місії.
Флер
Перекладач Truth Hounds.
Бьорді
Наш дизайнер, митець, творча особистість та людина зі смаком.
Восьмий
Ас шпигунства, документатор польових місій, письменник та завідуючий фен-шуєм. Попри зовнішність, має чуйне серце.
Мурка
Наш новобранець з досвідом двох сенсеїв. Мініатюрна, але небезпечна. Маестро документообігу й професійна документаторка воєнних злочинів, що знайде підхід до найскладніших свідків.

*всі фото отримані з відкритих джерел. Наша команда вдячна їхнім авторам та, якщо вони відгукнуться, з радістю встановить посилання на них.

 

Правління

Світлана Валько
Директор офісу Truth Hounds в Грузії, тривалий час менеджер польової місії IPHR-Truth Hounds в Україні. Кваліфікований тренер з прав людини, координатор адвокації Truth Hounds. Більше 8 років Світлана координує різноманітні проекти в Східній Європі, Кавказі, Центральній Азії.
Simon Papuashvili
Спеціаліст з міжнародного гуманітарного права, міжнародний юрист. Активно просуває права людини в своєму рідному регіоні Південного Кавказу з 2001 року. З 2004 по 2006 рік він працював у грузинському уряді на різних посадах, включаючи координацію реформи пенітенціарної системи (2004- 2005 р.). Займався документуванням порушень прав людини, здійснених під час збройного конфлікту між Російською Федерацією та Грузією.
Олександра Делеменчук
Олександра досвідчений правозахисник та співзасновник Tbilisi Shelter City, тренер з безпеки в організації Frontline defenders, радник в організації Center for Participation and Development, спеціаліст з адвокації в Українській гельсінській спілці з прав людини.
Aage Borchgrevink
Старший радник у Норвезькому Гельсінському комітеті. Має ступінь магістра в галузі літератури, та є автором кількох книг, серед яких “The Invisible War” про Чечню.