Наша команда

Правління

Світлана Валько

Директор офісу Truth Hounds в Грузії, тривалий час менеджер польової місії IPHR-Truth Hounds в Україні. Кваліфікований тренер з прав людини, координатор адвокації Truth Hounds. Більше 8 років Світлана координує різноманітні проекти в Східній Європі, Кавказі, Центральній Азії.

Simon Papuashvili

Спеціаліст з міжнародного гуманітарного права, міжнародний юрист. Активно просуває права людини в своєму рідному регіоні Південного Кавказу з 2001 року. З 2004 по 2006 рік він працював у грузинському уряді на різних посадах, включаючи координацію реформи пенітенціарної системи (2004- 2005 р.). Займався документуванням порушень прав людини, здійснених під час збройного конфлікту між Російською Федерацією та Грузією.

Олександра Делеменчук

Олександра досвідчений правозахисник та співзасновник Tbilisi Shelter City, тренер з безпеки в організації Frontline defenders, радник в організації Center for Participation and Development, спеціаліст з адвокації в Українській гельсінській спілці з прав людини.

Aage Borchgrevink

Старший радник у Норвезькому Гельсінському комітеті. Має ступінь магістра в галузі літератури, та є автором кількох книг, серед яких “The Invisible War” про Чечню.

Alex Prezanti - photo

Alex Prezanti

Партнер NGO Global Diligence та юридичний радник у сфері міжнародного кримінального права та прав людини. Має світовий практичний досвід та професійні знання англійської, французької та російської мов. Займається наданням юридичних консультацій та допомоги фізичним особам, громадським організаціям та державним органам з питань прав людини та міжнародного кримінального права. Спеціалізується на доказовому аналізі у великих складних справах, розробці законів та стратегічних судових спорах. Також є консультантом організацій, приватним особам та бізнесу щодо санкцій та судового переслідування за принципом загальної юрисдикції; радник проектів з питань верховенства права та розбудови потенціалу реформ у сфері юстиції, міжнародний спостерігач та експерт з підготовки кадрів.

Ярополк Бриних

Співзасновник Truth Hounds, документатор воєнних злочинів, представник American Bar Association Rule of Law Initiative в Україні, член міжнародної правозахисної групи імені Сахарова. З 2014 року працює з темами воєнних злочинів та злочинів проти людяності, громадського контролю за силовими службами, свободи зібрань та вираження поглядів, прав меншин та ін.

Роман Авраменко

Виконавчий директор ГО "Трус Хаундс". Досвідчений документатор. Брав участь у понад 60 польових моніторингових місіях до зон конфлікту в Україні та за кордоном.

Польова команда

З огляду на роботу в зонах ризику для життя та здоров’я правозахисників, обличчя членів польової команди Truth Hounds було дещо змінено.

Фішер

Керівник польових місій документаторів Truth Hounds.

Wingman

Спеціаліст з комунікацій, документатор польової місії Truth Hounds.

Чуга

Аналітик, документатор польової місії Truth Hounds.

kazanova

Казанова

Дослідник, психолог, документатор польової місії Truth Hounds.

Незабудка

Психолог, документатор польової місії Truth Hounds.

Доббі

Дослідник, документатор польової місії Truth Hounds.

Салукі

Спеціаліст Truth Hounds з міжнародного права, документатор польової місії.

Флер

Перекладач Truth Hounds.

29853331_1731526820240956_393668087_n

Бьорді

Наш дизайнер, митець, творча особистість та людина зі смаком.

satn

Восьмий

Ас шпигунства, документатор польових місій, письменник та завідуючий фен-шуєм. Попри зовнішність, має чуйне серце.

Moorka

Мурка

Мініатюрна, але небезпечна. Маестро документообігу й професійна документаторка воєнних злочинів, що знайде підхід до найскладніших свідків.

Agatha

Драматична грузинська шукачка. Спеціаліст з комунікацій, магістр прав людини, промоутер «Мистецтво в правах людини».

banjo

Banjo

Документатор з музичним серцем та почуттям гумору спаніеля.

Horta

Horta

Дослідниця, аналітик та уважна нишпорка.

Nestorka

Nestorka

Документаторка польових місій, аналітикиня. Слухає і записує історії.

SWAN

Swan

Документатор польової місії Truth Hounds.

th-team-pic-924

Buck

Дослідник, документатор польової місії Truth Hounds

*- всі фото отримані з відкритих джерел. Наша команда вдячна їхнім авторам та, якщо вони відгукнуться, з радістю встановить посилання на них.