Партнери

International partnership for human rights (http://iphronline.org/en/): незалежна громадська організація створена у 2008 році та розташована у Брюсселі. Спільно з Truth Hounds організація залучена до міжнародної адвокації потреби в боротьбі з воєнними злочинами та злочинами проти людяності в Україні. Команди організацій подали дві комунікації в Міжнародний Кримінальний Суд щодо злочинів вчинених в Донецькій та Луганській областях та в окупованому Криму.
Блакитний птах (http://hostage.org.ua/): громадська організація, що надає психологічну допомогу людям, які пережили полон та тортури. Спільно з командою Truth Hounds, психологи Блакитного птаха залучаються до документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, забезпечуючи психологічну допомогу постраждалим у полі.
Center for Participation and Development (https://www.facebook.com/Centerforparticipationanddevelopment/ ): спільно з грузинською командою CPD Truth Hounds реалізовує в Грузії проект Tbilisi Shelter city, який допомагає правозахисникам в біді.
Civic solidarity platform (http://www.civicsolidarity.org/member/1443/truth-hounds): платформа, яка об’єднує правозахисні організації Європи, Азії та Америки задля спільної роботи та адвокації вирішення проблем з правами людини. Truth Hounds активний член платформи.
Coalition for the International Criminal Court (http://www.coalitionfortheicc.org/): створена у 1995 році Коаліція об’єднує 2500 громадських організацій зі 150 країн світу. CICC бореться за чесний та незалежний Міжнародний Кримінальний Суд та за правосуддя для жертв геноциду, воєнних злочинів та злочинів проти людяності. 16 серпня 2016 року команда Truth Hounds стала учасниками коаліції в Україні.
National Endowment for Democracy (https://www.ned.org): це приватна неприбуткова фундація, що працює для зростання та посилення демократичних інститутів по всьому світу. Щороку фундація пропонує понад 1700 грантів в більш ніж 90 країнах для підтримки неурядових організацій, що працюють на посилення демократії.
Norwegian Helsinki Committee (www.nhc.no): неурядова організація, заснована 1977 року для забезпечування поваги прав людину на практиці. Діяльність ґрунтується на тому принципі, що ретельне документування порушень прав людини та міцне громадянське суспільство мають вирішальне значення для захисту державою прав людини як на своїй території, так і за її межами. Організація надає особливої ваги свободі слова, свободі об’єднань, праву на самовизначення, правам меншин, праву на свободу совісті та віросповідання, а також особистій безпеці людини.
International Alert (www.international-alert.org): заснована в Лондоні неприбуткова організація, що зосереджена на миротворчій роботі, запобіганні конфліктів, вирішенні корінних причин конфліктів, допомозі людям у вирішенні своїх відмінностей мирним шляхом, не вдаючись до насилля. Організація працює з безпосередніми жертвами конфліктів, бере участь у формуванні та реалізації політики з підтримки миру, співпрацює та підтримує усіх, хто прагне миру.
ГО «КримSOS» (krymsos.com) працює задля деокупації Криму та реінтеграції півострова. Висвітлює репресивну політику РФ стосовно кримчан, сприяє зв’язкам півострова з материковою Україною, а також консолідаціії українського суспільства через захист прав, свобод та iнтepeciв внутрiшньо перемiщених осiб.
Міжнародний фонд «Відродження» (www.irf.ua): одна з найбільших українських благодійних фундацій, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів на суму понад 200 мільйонів доларів США. Фонд заснований філантропом Джорджем Соросом і є частиною міжнародної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations).
Stichting Justice Initiative (www.srji.org): Нідерландський Фонд в партнерстві з Truth Hounds та іншими організаціям використовує механізми міжнародного права у пошуках справедливості та у правовому захисті жертв порушень прав людини, зумовленими збройними конфліктами та контртеррористичними операціями, катуваннями та насильством в країнах, що досі долають наслідки радянської окупації. Фонд представляє понад 2000 клієнтів за 400 позовами, поданими до Європейського суду з прав людини.
Понад 200 позовів отримали позитивні рішення, і робота Фонду SJI у цих справах триває на етапі імплементації.
ПРООН (http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home.html). Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй ­– це агентство з питань розвитку та підтримки стратегічних ініціатив, спрямованих на розвиток потенціалу. Мета діяльності ПРООН – сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН сприяє Україні на її шляху до подолання бідності, розвитку людського потенціалу, досягнення справедливих результатів, захисту довкілля і просування демократичного врядування.