Команда Truth Hounds запустила Web-сторінку організації

Після років таємного документування воєнних злочинів, нишпорення в гарячих та небезпечних точках, сотень опитаних потерпілих та гігабайтів зібраних доказів, команда нишпорок Truth Hounds вийшла з тіні та запустила свій сайт.
На цій сторінці ви зможете знайти реальні історії з полів Донбасу, переглянути відео та фото нашої роботи в конфліктних регіонах та дізнатися більше як про нас, так і про нашу діяльність. Та все це трішки згодом.

Поки що ж запрошуємо вас познайомитися.

Українська команда нишпорок Truth Hounds загалом провела більше 60 тижнів на Донбасі та в Криму. Спеціалісти з документування обстрілів, тортур, вбивств та нелюдського поводження вже 15 повних місяців свого життя прискіпливо збирають дані, які мусять допомогти боротися з безкарністю злочинців. З нашими документаторами, а також з досвідченим правлінням можна познайомитися на цій сторінці.

Пишучи свої звіти, ми докладаємо усіх зусиль, щоб якнайточніше передати зібрані нами факти. Ми не користуємося домислами, плітками та маніпуляціями. Маючи чітку методологію польових досліджень, багаторівневі підходи до перевірки даних та аналітики, ми завжди впевнені у виконаній нами роботі. Наші звіти можна прочитати на цій сторінці.

Нишпорки Truth Hounds прагнуть продовжувати свою роботу, адже боротьба з безкарністю – єдиний спосіб зупинити злочинців. Лише розуміння того, що злочини будуть покарані, може відвести небезпеку їхнього вчинення. Тому ми постійно працюємо над виконанням проектів та шукаємо можливості для втілення нових ідей. З нашими поточними справами ви можете ознайомитися на цій сторінці.