Truth Hounds запускає свій перший навчальний курс в університеті!

Now it’s official: В цьому навчальному році в Український католицький університет UCuniversity відбудеться курс з міжнародного кримінального права, одним з авторів якого став наш колега Дмитро Коваль (Dmytro Koval). Курс “Проблеми міжнародного кримінального права” дасть студентам-правникам знання, необхідні для орієнтування у особливостях притягнення до відповідальності за скоєння воєнних злочинів у зв’язку зі збройним конфліктом в Україні. Серед тем курсу:
➡️Що таке серйозні порушення міжнародного гуманітарного права;
➡️Чи захищені імунітетом вищі посадові особи держав у випадку скоєння ними міжнародних злочинів;
➡️Як спілкуються національна та міжнародні юрисдикції у переслідуванні за міжнародні злочини: case study на прикладі України.

Окрема увага приділятиметься темі воєнних злочинів, їх точній кваліфікації та збиранню доказової бази, де в нагоді стане унікальний досвід Truth Hounds документування цих злочинів.
Ми вдячні адміністрації УКУ за можливість зробити внесок у формування фахівців з міжнародного права, гостра потреба в яких відчувається вже зараз.
Курс розроблено в рамках проекту “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні” фінансованого UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.
На фото: презентація курсу студентам-правникам в УКУ